MEIST

Meie korterites neis leiab tükikesi skandinaaviale omaseid jooni. Värvikombinatsioonid halli, tumepruuni ja valge vahel loovad mõnusa ja lõõgastava ümbruse ning annavad rohkem valgust korterile. Igas korteris on esindatud Konrad Mägi loomingute jäljendid, mis lisavad korterile natukene värvi ning annavad ka väikese vihje Eesti kunstist. Meie korterid on mõeldud kõigile, kes tahavad tunda end mõnusalt, elades samaaegselt elutempolises kesklinnas. Teeme oma parima, et meie külalised tunneksid end kui kodus, saades pidevat tagasisidet.

Korterite asukoht on suurepärane – need asuvad kesklinnas, ainult mõnisada meetrit raekojaplatsist. Läheduses asub palju kohvikuid, restorane ja baare, mille vahel saab valida just endale meelepäraseima.

Samuti on meie läheduses mitmeid parke, kus saab lihtsalt istuda ning jälgida inimeste tavapäevaseid tegemisi, või mängida astega mänguväljakutel. Samuti on botaanikaaed läheduses, kus saab kasvõi hetkeks väljuda linnakärast. Poodlemiseks on meil mitmeid kaubanduskeskuseid, samuti eesti käsitööd, mida soovi korral mälestuseks kaasa osta. Erinevaid muusikaüritusi on nii kohvikutes kui ka tänavatel. Kui on soovi, saab jalgratast rentida ning teha tiiru kesklinnas või isegi kaugemal. Tartu on mõnusalt väike jalgrattaga läbi sõitmiseks. Tartus on kindlasti midagi igaühele.

Olete oodatud Tartut avastama!

 

Broneeri
Apartamendid Tartu vanalinnas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun