et

TINGIMUSED | KONTAKT: (+372) 5333 2622 | info@konradapartments.ee

Majutus Tartus

Meie külalisena on Teil võimalus valida kaheksa erineva suurusega korteri vahel. Korteritel on kas 1 või 2 magamistuba ning on modernse skandinaavia hõnguga. Värvikombinatsioonid halli, tumepruuni ning valge vahel toetavad modernset stiili ning annavad korteritele rohkem avarust. Igas korteris on esindatud Konrad Mägi maalide jäljendid, mis lisavad ruumidele värvi ning annavad põgusa ülevaate Eesti kunstist.

Meie korterid on mõeldud kõigile, kes naudivad olemist elutempolises kesklinnas, kuid samal ajal soovivad ka lõõgastuda. Me anname oma parima, et meie külastajad tunneksid end kui kodus.

Igas korteris on täisvarustuses köök (ahi, pliit, röster, külmkapp, kohvimasin, veekeedukann, söögiriistad ning nõud), elutuba telekaga, vähemalt ühe magamistoaga ning wc-vannitoaga.
Soovi korral on võimalik saada lisavoodeid, beebivoodeid, laste söögitoole ning triikimisvahendeid.

Maja katusel asub suur terrass, mida saab kasutada koosistumisteks või Tartu vaate imetlemiseks. Suvel on ka toolid päikese võtmiseks. Õhtuti on mõnus terrassil istuda ning vaadelda tähti kohvi- või teetassi saatel.

Parkimine on võimalik lähedal asuval parklas (20 meetrit), mis maksab 8 eurot/24 tundi.

Palume tähelepanu pöörata, et meie külaliskorterid ei ole kavandatud ratastooliga ringi liikumiseks. Ülemistele korrus- tele saab vaid treppidest. Meie külaliskorterid on suitsu- ning koduloomavabad. Palume oma külalistel suitsetada vaid lubatud kohtades.

Külastajatel on võimalus süüa hommikust kohvikus Werner: E-R 07:30-10:30 (hommiku- söögibuffee), L 08:00-11:00 (hommikukombo), P 09:00-11:00 (hommikukombo)